Rozhovor s Danikenem/Mnou

9. prosince 2007 v 11:28 | mates |  Badatelé, knihy
Následující rozhovor je internetoví rozhovor s Erichem von Danikenem. ODPOVĚDI JSEM VŠAK UPRAVIL TAK, JAK BYCH NA NĚ NEJSPÍŠ ODPOVĚDĚL JÁ!!!!
OTÁZKA (Marek Jirsa)
Dobry den. Moc rad ctu Vase knizky, jsou opravdu k zamysleni. Rad bych se zeptal, zda verite spis v existenci JINE mimozemske civilizace, nebo ze tzv. mimozemstani jsou pradavni obyvatele Zeme. Dekuji a hezky den.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 12:06 )
Ti mimozemstané nebyli lidé, byli to bytosti odjinud, jen nás stvořili k obrazu svému
OTÁZKA (Pavel Altar)
Dobrý den, platí stále Vaše teorie, že megalitické stavby typu Stonehenge a pyramid byly postaveny s pomocí mimozemské techniky, nebo se spíše přikláníte k "vědecké" teorii, že je zvládlo lidstvo svým vlastním úsilím a primitivní technikou? Děkuji
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 12:06 )
Každopádně se přikláním spíše k "vědeckým" tvrzením. Pyramidy nepostavili mimozemstané, stajnětak stonehage nebo chrámy na Maltě, které jsem nedávno prozkoumal. Ani žádní obři. všechno postavili anši předkové, jen nevíme proč a kdy..?
OTÁZKA (Zdenek)
Dobrý den, pane Dänikene myslíte si že opravdu v USA existuje tajemná AREA 51 a že po II.sv.válce úspěšně/či neúspěšně přistály v Novém Mexiku 1-2 létající talíře a díky analýze mimozenské technologie v USA nastal technologický boom,který umožnil lety na Měsíc a pokračuje dodnes?
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 12:01 )
To jsou spíše jen povídačky fandů sci-fi filmů a literatůry, ale Area51 existuje stoprocentě, mohu poslat fotky a odkazy. Nevylučuji, že tam mají i určité "mimozemské věci"......
OTÁZKA (Jirka V.)
Dobrý den, je podle Vás možné prodloužit lidský život až na 130 let ?Budou se používat některé vesmírné poznatky při prodlužování věku lidstva ? Děkuji Vám a přeji pěkný pobyt v Praze.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:57 )
Myslím že to bude do 50 let bez problémů možné.
OTÁZKA (kerimoo3)
Dobry den myslite si ze knihovny Vaticanu maji nejake prime ci neprime dukazy o navsteve mimozenstanu na nasi zemi??
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:55 )
Téměř určitě ano, a dost možná také spoustu. ale těžko říci.....
OTÁZKA (MAty)
Věříte v posmrtný život?
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:54 )
Osobně ano, ale bohužel na to nemám žádné důkazy.
OTÁZKA (Všetečka)
Dobrý den, televizní vysílání letí vesmírem přibližně 70 let, radiové ještě déle. Nikdo je ještě nezachytil,respektive pozemšťany nekontaktoval, nezdá se Vám nemožné, aby se pozemšťané setkali s mimozemskou civilizací, která musí být dále než 35 světelných let (polovina 70 světelných let)? Nebo mimozemšťané žijí v dimenzi, kterou neznáme?
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:54 )
Mimozemsšťané žijí od nás ve vzdálenosti kolem 8 SL, totiž u hvězdy Sírius. Co s etýče jiných dimenzí, tak ty nemají s mimozemstany nic dělat.
OTÁZKA (Marcela Borecká)
Vážený p.Danikene, moc Vám fandím a děkuji Vaší zvědavosti a zvídavosti za spoustu podnětných myšlenek. Moje otázka: Myslíte si, že se tak dlouho očekávaného kontaktu s mimozemšťany nemusíme obávat? Budou k nám přátelští? Vím, že by nás mohli již dávno zničit, kdyby chtěli, ale přece jen - když se vrátíme ke starým legendám a rukopisům, dost často se v nich ozývá strach z bohů ( je možné, že i tak početné úkryty pod zemí, měly právě chránit před hrozbou z nebe ). Nebyli jsme a nejsme pro ně spíše jen experimentem, kterého by bylo možno i zneužít? Děkuji Marcela Borecká
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:46 )
Myslím, že na nás nezaútočí, ale jsou důkazy, že mezi ssebou bojovali a vraždili i lidi, takže nic není jisté.....ale Dn nezávislosti se nejspíše neodehraje...
OTÁZKA (Tomas Engelmajer AAS)
Dear Mr.Daniken. If there is such a discovery and you know about it Can you please name some interesting artifacts or findings related to Paleoastronautic hypothesis in our area - Czech Republic, Slovakia. Thanks
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:45 )
O artefaktech nic envím, zajímavé jsou například kouňovické řady, menhiry nebo hard Houska.
OTÁZKA (Marek)
Vážený pane,existuje na zemi nějaký hmatatelný důkaz o existenci nějakých cizých mimozemských civilizací? Mě osobně jenom teorie a spekulace na toto téma neuspokojují.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:37 )
Těžko říci co je valstně přími hmatatelný důkaz.....momentálně snad jenom fotky maličkých humanoidů, kteří nebyli lidského bpůvodu.. jejich ksoti byli nalezeny v mexiku.
OTÁZKA (Lukáš)
Jak srovnáváte víru v mimozemský život a víru v Boha?
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:36 )
Bůh existuje a stvořil vesmír, každý dens e k ěnmu modlím a věřím v život po smrti. Ale většina Bibla vychází s kontaktu s "bohy" a tak ji i beru.
OTÁZKA (Jetřich Tyl)
Vážený pane, co si myslíte o teorii, že mimozemšťané jsou již NYNÍ přítomni na Zemi buď v podobě některých lidí, nebo v jiných dimenzích, které jsou dostupné jen vybraným senzitivním jedincům. Úkolem takto přítomných mimozemšťanů je prý bez vyvolání paniky pomáhat s rozvojem Země správným směrem. Děkuji a fandím Vám v dalším bádání.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:34 )
Určitě teď skoumají například deštné parlesy nebo stavjejí zákaldnu v nějaké poušti. Ale výraznější aktiviti zde asi nekonají, až na pár průzkumů a únosů.
OTÁZKA (Pepe Spimr)
Dobry den, navstivil jsem oblast Nazca v Peru o jejichz obrazcich jste vypracoval zajimavou teorii v knize Poselstvi vecnosti. Zajimalo by me jakym zpusobem jste k teto k teorii dospel a co pri jeji tvorbe bylo hlavnimi piliri ? Myslite, ze pokud tomu tak bylo, ze to je hlavni dusledek soucasneho vzhledu teto vcelku nehostine krajiny (pokud byla plocha vyuzita jako pristavaci plocha) ? Dekuji
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:26 )
tu knihu sem nepsal ani nečet tak nevím......o obrazcích v Nazce píšu něco ve své knize.
OTÁZKA (M. Richterová)
Osobně jsem se s Vámi setkala loni v Luxoru, čehož si velice vážím. Mám skoro všechny Vaše knížky, které jsou velice zajímavé a inspirativní. Chtěla jsem se zeptat, vážený pane Dänikene, zda máte nové poznatky, pokud jde o Bibli, event., zda jste na toto téma vydal knížku. Děkuji Vám za odpověď.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:25 )
V Bibli jsem nově nenarazil an žádnou zajímavost a knížku plánuju teprve první...
OTÁZKA (Anna)
Dobrý den. Před 2 lety jste řekl, že za 25 let se setkáme osobně s mimozemšťany. Pořád tomu věříte? A jaké máte argumenty pro podporu tohoto tvrzení? Děkuji.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:16 )
To sem neřekl. S "bohy" s emůžeme kontaktovat už zítra, nebo také za 400 000 let.....nikdo neví.
OTÁZKA (jiri)
myslíte si, že je dobré dávát peníze do projektů SETI apod. ? kdyby nás mimozemšťané chtěli kontaktovat tak to udělají a vlastně dělají, ale dost lidí tomu nevěří. Jaké tajúplné místo byste mi doporučil, aby to nebylo moc drahé. na mexiko vážně nemám.
ODPOVĚĎ( 11.11.2005 11:14 )
Určitě je to dobrý nápad. Dámejim alespon na jevo, že o nich víme (tušíme) a že se chceme setkat a že jsem už aleson trochu vyspělí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabinka Gabinka | E-mail | 10. září 2008 v 8:02 | Reagovat

dobry den ja se ani nechci moc pytat ja chci jenom rict me skusenosti jednou ve sne jsem vystoupila z tela a komunikovala jsem s mimozemstanmi telepaticky a bylo to uzasne videt a hlavne citit ich obrovskou lasku a moudrost neco krasnee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama