KNIHY: Sitchin

3. listopadu 2007 v 11:48 | mates |  Badatelé, knihy
Zecharia Sitchin
DVANÁCTÁ PLANETA
Radikální teorie o původu Země a nebeských předcích člověka
Jak vznikla planeta Země?
Odkud pochází lidstvo?
Jak vysvětlit "nevysvětlitelné" archeologické nálezy?
Na všechny tyto otázky nám dává tato kniha vzrušující odpověď.
Autor je slavný archeolog, který se účastnil mnoha vykopávek v Izraeli, Mezopotámii i Egyptě, mnoho předmětů, o kterých píše, sám nalezl.
Profesor Zecharia Sitchin na základě studia prastarých sumerských, babylónských a hebrejských textů dospěl k závěru, že přibližně před 3 miliardami let se do naší sluneční soustavy vřítila cizí planeta - babylonsky Marduk, sumersky Ni-Bi-Ru, hebrejsky Ó-Lam, - a způsobila monumentální vesmírnou kolisi, o které mluví starobabylonský epos O stvoření.
Sumerové této planetě říkali "vetřelec", "vesmírný pastýř" nebo "Dvanáctá planeta" (Sumerové mezi planety počítali i slunce a měsíc.) . Byla značena symbolem kříže.
Z této kolise se nakonec zrodila planeta Země.
Před 450.000 lety z Dvanácté planety na zem přiletěla rasa Nefilů, technicky vyspělých, lidem podobných obrů, kteří zde začali těžit zlato a založili základny v Mezopotámii a Africe.
To jsou oni - dávní bohové, o kterých mluví všechny legendy světa.
Přibližně před 300.000 lety se nižší Nefilové, tzv. Anunnakové, vedené bohem Enkim, vzbouřili kvůli těžkým pracovním podmínkám v dolech.
Vyšší bozi - Igigové, vedení Anuem, králem dvanácté planety - sice zvítězili, nakonec však byl stvořen primitivní dělník, který musel pracovat za bohy; člověk.
Potom, co mnoho bohů začalo páchat zlo a lidé se čím dál víc bouřili, svrhli Nefilové na Zemi všezničující potopu. Tu přežil pouze Noe.
Po potopě se Nefilové rozhodli, že lidstvo je hodné civilizace, a začali spolu s lidmi rozvíjet první po-potopní civilizace.
.
Zecharia Sitchin
SCHODY K NEBESŮM
Kolonizace Země návštěvníky z kosmu

Již odpradávná je člověk posednutý touhou stát se nesmrtelným a mocným. Podle starověkých pověstí existovalo místo, kde se mohl člověk setkat s bohy. Existuje toto místo dosud? Kniha je poutavou studií, která nás vtáhne do nejhlubší minulosti a dokáže, že bohové, zmiňovaní ve starobylích textech, nebyli jen spirituální výmisli, nýbrž reálné bytosti
a že byly pány onoho tajemného místa, kde mohl člověk vystoupit na nebesa...

KNIHU ZATÍM ČTU, AŽ JI DOČTU, ČLÁNEK ZNAČNĚ ROZŠÍŘÍM!!!
Zecharia Sitchin
VÁLKY BOHŮ A LIDÍ
O mimozemských válečnících, kteří zničili dávné civilizace
Dávno předtím, než člověk válčil s člověkem, bojovali mezi sebou bohové. A tak války člověka vskutku započaly jako války bohů. A války bohů, kteří se chtěli zmocnit naší Země, započaly už předtím na jejich vlastní planetě. Tak se stalo, že první lidská civilizace padla za oběť nukleární skáze. To je skutečnost a ne výmysl; všechno to bylo dávno sepsáno v kronikách Země.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama